АНОНСИ
Травень.jpg

Новини

Шевченківські читання

До дня перепоховання Тараса Григоровича Шевченка на Чернечій горі, що поблизу Канева користувачі бібліотеки прийняли участь Шевченківських читаннях "Поетичний месендж поколінь". Пророчі та такі актуальні для сьогодення рядки з творів Кобзаря підіймають бойовий дух українському народу та впевненність у перемогу

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

#КодНації

Традиційно 19 травня в Україні відзначають Всесвітній день вишиванки – свято покликане сприяти єдності і процвітанню українського народу. З цієї нагоди в бібліотеці відбувся флешмоб «Вишиванку одягаємо – Україну прославляємо, ЗСУ пишаємось». В рамках якого користувачі бібліотеки прийняли участь у акції «До бібліотеки – у вишиванці», декламували крилаті вислови про вишиванку. Барвисті вишивки майстринь с. Довжок були представлені на виставці «Вишиванка єднає Україну"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День Матері

День Матері - свято вшанування Матері-Богородиці, Матері-Жінки та Матері-України. А святкуємо ми його у другу неділю травня. З нагоди свята у бібліотеці відбувся майстер-клас "Матусі з любов'ю". Дітки, які вимушено покинули свої власні домівки виготовляли листівки власноруч для найрідніших та найкращих матусь.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чорнобильська катастрофа

26 квітня – є днем пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування героїзму пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Подвиг цих людей назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Великодні листівки

Готуючись до Великодня, малеча разом з батьками креативили та створили власноруч патріотичні Великодні листівки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До ювілею Володимира Рутківського

Володимира Рутківського називають письменником, який робить читачів щасливими. Особливо дітей. Цілі покоління юних читачів виростають на його пригодницьких творах. Пропонуємо переглянути літературну візитівку "Вірний джура української літератури", яка присвячена 85-річчю українського письменника

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Знайомтесь! Детектив Нишпорка

Запрошуємо до захопливого читання книг неперевершеного майстра слова, автора дитячих книг, які пронизані тонким гумором і незвичайними пригодами, польського письменника Гжегожа Касдепке. Його вважають одним з найкумедніших фантазерів сучасності. Тож давайте помандруємо у дивосвіт книжок з симпатичним та кумедним персонажем творів Касдепке детективом Нишпоркою. Приємного читання!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Facebook
  • YouTube
logo (2).png
logo (1).png

  КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

        

        

     

 

 

  

           

        

 

         

         

 

 

          

             

 

 

           

          

 

             

 

             

 

    

   

 

      

                  

      

 

       

 

 

                    

              

 

 

 

 

 

 

 

26841483_571875813172657_2101915817136617140_o.jpg
СВЯТА ТА ПОДІЇ
      АНОНСИ
ВЕРЕСЕНЬ.jpg