СВЯТА ТА ПОДІЇ
      АНОНСИ

  Новини   

Збережи і врятуй!

Наш дім – Земля. І кожен з нас має її оберігати. Нажаль, з розвитком цивілізації вплив людей на природу збільшився і планета опинилась на грані катастрофи. Екологічні проблеми людства хвилюють кожного з нас. Сьогодні вже мова йде не про те, щоб змінити життя, а щоб його врятувати. Тому в наш час дуже важливо виховувати у підростаючого покоління бережливе ставлення до природи.

Користувачі Довжоцької бібліотеки-філії акцентували увагу на актуальних питаннях охорони довкілля під час віртуальної панорами «Збережи і врятуй!». Діти розказали, як поводитись, щоб не нанести збитку навколишньому середовищу: не ламати гілки, бо дереву боляче, не залишати після себе сміття, не палити траву, відчути душею єдність з природою, берегти все живе.  Адже людина виділяється з природи своїм розумом. Тож станьмо розумними господарями своєї землі!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Карлсон запрошує до пригод

У Міжнародний день дитячої книги до вихованців ЗДО «Веселка» завітали веселий бешкетник Карлсон та сувора «домомучительниця» Фрекен Бок -

 герої знаменитої повісті Астрід Ліндгрен «Малий та Карлсон, що живе на даху». Ця  книга завоювала весь світ неповторним сюжетом та неймовірністю карколомних подій, щирим гумором та невичерпною фантазією.

Захопили і маленьких глядачів повчальні ігри від Карлсона та хитромудрі завдання Фрекен Бок. Разом всі веселилися та слухали надзвичайно цікаві історії про дружбу «до міри затовстого» чоловічка з пропелером і звичайного восьмирічного хлопчика, зібрані в одній книзі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Книги читати - усе знати

До бібліотеки завітали юні краєзнавці - учні 5А класу Довжоцького ліцею. Які разом з класною керівницею Стасюк Галиною Валентинівною досліджують історію рідного краю.

В бібліотеці познайомилися з матеріалами, представленими на краєзнавчій виставці "Рідний край: історія та сьогодення", послухали історію та легенди про походження назви села Довжок. А також переглянули книжкову панораму "Читай зі смаком" та нові цікаві книги.

 

 

 

 

 

                                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

Читай зі смаком!

З  метою популяризації сучасної художньої літератури, яка надійшла до бібліотеки за державною програмою, та в рамках Тижня дитячої та юнацької книги, Довжоцька бібліотека – філія  Кам’янець-Подільської МЦБС для своїх користувачів підготувала віртуальну панораму «Читай зі смаком!».

         Адже, для багатьох людей читання – найкращий вид відпочинку, який розслаблює і заспокоює. Читання розвиває уяву і фантазію. Світ книг – прекрасний і дивний. За кожною обкладинкою ховається неповторна історія – зі своїми героями, подіями і атмосферою. Читаючи книги, ми занурюємося в цей світ, радіємо або сумуємо разом з персонажами, співчуваємо їм або висловлюємо своє засудження. У людей, які багато читають, багатий словниковий запас. Вони легко висловлюють свою точку зору, кажуть правильно і красиво.

       Читання книг розкриває людську душу. Деякі прочитані історії можуть запам'ятатися на все життя і навіть вплинути на долю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Казка мудрості навчить

 Казка – це чарівний світ, сповнений краси та народної мудрості. Вона навчає, розвиває та виховує. 

          Поринути в казку це так цікаво. Користувачі Довжоцької бібліотеки-філії Кам’янець-Подільської МЦБС здійснили захоплюючу подорож у казку. Герої лялькової вистави «Казка про книжку» розповіли малятам Довжоцького ЗДО «Веселка» та першокласникам Довжоцького ліцею історію створення книги, про перші писемні пам’ятки та користь читання. Діти розгадували веселі загадки від розумної дівчинки Мудрунки та виховували лінивого Нечитайлика, який згодом перетворився на Михайлика-Читайлика.

       А також познайомилися з країною Мудрагелією, та її мешканцями -  книгами.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На гостину до Марійки Підгірянки

Марійка Підгрянка  - поетеса з Карпатських гір, зачарована красою рідного краю. Її творчістю захоплювалось не одне покоління українських дітей. Багатий спадок творів залишила Марія Омелянівна. Її поезії несуть дітям добро та радість, навчають любити свою Батьківщину.

З життям та творчістю відомої поетеси ознайомилися маленькі книголюби Довжоцької бібліотеки-філії Кам’янець-Подільської МЦБС під час розповіді бібліотекаря та перегляду відео «У Марійки Підгірянки, мов із золота співанки», яке було організовано з нагоди 140-річного ювілею. Поетичне слово Підгірянки торкнулось до сердець дітей, бо написане воно хоч і давно зате з любов’ю до читачів.    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Книга збирає друзів

«З книгою жити – з добром дружити» - під таким гаслом стартував Тиждень дитячого читання у Довжоцькій бібліотеці-філії Кам’янець-Подільської МЦБС. Протягом дня юні читачі бібліотеки прийняли участь у фотосесії з улюбленою книгою під час проведення фотомарафону «Книга збирає друзів». А ще ділились з друзями своїми враженнями від прочитаних книг. Адже найкращий час – це час проведений з цікавою книгою та друзями-книгоманами. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слово, пісня, дума Кобзаря

Теплі березневі дні дарують нам чудове свято – день народження Великого Кобзаря. Геній Шевченка вже 207 років хвилює і захоплює, надихає, дає наснагу українцям в усьому світі. Його твори оспівують і відкривають душу українського народу та актуальні завжди і для всіх поколінь.

         Натхненні словом Тараса, юні читачі Довжоцької бібліотеки-філії Кам’янець-Подільської МЦБС взяли участь у відеочитаннях «Слово, пісня, дума Кобзаря». Поезії Шевченка звучали у виконанні Миколи Мартинова, Діани Хміль, Тетяни Кукурудзяк, Інги Остапової, Соломії Гонюк, Діани Юник, Софії Зарицької, Владислави Григоренко.

Кожен твір, виконаний юними читцями - символічний вінок вдячності і вічної шани нашому Пророку.

                                           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На крилах Лесиних пісень

Слово Лесі Українки зачаровує своєю красою, мов життєдайна криниця, наповнює нас любов’ю до рідного краю. Її твори ніжні і водночас мужні, як і сама поетеса.

        В рамках обласного поетичного відеостріму «Лунає слово Лесі Українки» та з нагоди відзначення150-річчя ювілею в Довжоцькій бібліотеці-філії відбулися онлайн-читання «На крилах Лесиних пісень». Юні любителі художнього слова Аніта Франковська, Соломія Гонюк, Софія Павлюк, Анастасія Яцюк, Софія Савчук, Софія Мельник та Тетяна Кукурудзяк читали поезію Лесі Українки, яка вабить своєю милозвучністю не одне покоління читачів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                           

 

 

 

 

 

 

Ангели пам'яті

20 лютого в Україні щорічно відзначають День Героїв Небесної Сотні. Вшановуючи світлу пам’ять Героїв  Небесної Сотні і популяризуючи художню літературу,  пропонуємо переглянути відео-фактаж «Ангели пам’яті». Щоб читачі змогли більше ознайомитися  з Героями, хронологією трагічних подій на Майдані, та літературою яка знаходиться в бібліотеці на цю тематику.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

День книгодарування

Подарунки отримувати завжди радісно. Щиро вдячні за приємні сюрпризи в День книгодарування депутатці районної ради Людмилі Вишневській та працівникам і діткам Довжоцького ЗДО "Веселка" (завідувачка Людмила Желізник). Цікаві книги поповнять фонд бібліотеки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Валентинка читацьких симпатій

14 лютого закохані у всьому світі відзначають День Святого Валентина.

Це свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом з природою стають ще сильнішими. Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

         Незвичайно відсвяткували День Валентина і читачі Довжоцької бібліотеки-філії Кам’янець-Подільської МЦБС. Книголюби освідчувались в коханні та дарували «валентинки» своїй улюбленій книзі під час акції «Валентинка читацьких симпатій». За результатами акції оформлено книжкову виставку-рейтинг «Love is…».

Найпопулярнішою книгою за результатами читацького голосування стала повість Сергія Гридіна «Дорослі зненацька».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Єдина і неповторна Мері Поппінс

Памела Треверс – відома англійська письменниця, ім’я якої в історії світової літератури назавжди пов’язане з казковими повістями про Мері Поппінс. Дивовижні пригоди суворої, але справедливої няні Мері Поппінс та її непосидючих вихованців входять до золотого фонду дитячої літератури. Цю книгу люблять і читають діти всього світу.

Юним книголюбам бібліотеки та їх батькам презентовано виставку однієї книги П. Треверс «Єдина і неповторна Мері Поппінс». Діти познайомилися з творчою біографією авторки та дивовижними пригодами незвичайних героїв казки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Facebook
  • YouTube

  КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ

        

         https://ula.org.ua

     

 

 

      https://kam-pod.gov.ua

           

        

 

          http://www.chl.kiev.ua

         

 

 

              https://nlu.org.ua

             

 

 

              http://ounb.km.ua  

          

 

             

 

              https://odb.km.ua

 

    

   

 

    http://kam-podcmb.zzz.com.ua

                  

      

 

         

 

 

 

             Довжоцький ліцей      

               http://dovzhok.net

 

 

 

 

 

 

 ttps://www.facebook.com/sadok.veselka

НОВІ КНИГИ

                                                 Звертайтесь до нас за адресою:
                              32343 Хмельницька обл. Кам'янець-Подільський р-н
                                                   с. Довжок вул. Смирнова, 55 
                                                    E-mail: 1950drb@ukr.net
  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now