top of page

IV квартал

                                                      Якщо тебе ображають   

В рамках Всеукраїнського тижня права в бібліотеці відбувся тренінг-спілкування "Якщо тебе ображають" для юних читачів. Діти дізналися що таке булінг, про його головні компоненти, та яку шкоду він завдає людям, отримали чітку інструкцію "Що робити, якщо тебе ображають?", щоб не стати жертвою агресії та цькування.   

 

 

 

 

В український рідний край поспішає Миколай

 В день чарівного свята - День Святого Миколая в бібліотеку завітали маленькі читайлики на літературні посиденьки "В український рідний край поспішає Миколай". Діти з радістю слухали про життя Святого Миколая, відгадували загадки, брали активну участь у грі та конкурсах, слухали легенду про Святого Миколая та співали пісню "Ой хто, хто Миколая любить". А на завершення обдарували бібліотекарку найщирішими побажаннями.

Уроки добра

В рамках акції Національного тижня читання, бібліотека провела голосні читання "Уроки добра" для малих читачів. Діти з цікавістю слухали оповідання, які вчили гарних і добрих вчинків, та формували у дітей найголовніше - людяність. А також залюбки самостійно читали твори.

 

 

 

 

Скорботна свічка пам'яті людської

До 90-річчя Голодомору в Україні 1932-1933 років бібліотека спільно з Довжоцьким ліцеєм провели акцію пам'яті "Скорботна свічка пам'яті людської", біля пам'ятного хреста жертвам Голодоморів в Україні. Присутні вшанували пам'ять усіх невинних людей, хто страждав і помер під час великого Голодомору - щирою молитвою, хвилиною мовчання, квітами та запаленими свічами. Також була представлена книжкова виставка-реквієм " Трагічні сторінки історії Поділля".

 

 

 

 

 

 

 

 Майдан Гідності - нескорені Герої

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня українці вшановують пам'ять про людей, які під час Революції Гідності та Помаранчевої революції стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів держави та її європейського вибору.

До Дня Гідності та Свободи в бібліотеці представлено книжкову виставку-експозицію "Майдан Гідності - нескорені Герої" для користувачів, яка розповідає ті доленосні події на Майдані

 

 

 

 

 

 

 

 

Барвистий дивокрай Ніни Шмурикової

Подільська поетеса Ніна Шмурикова відзначає 4 листопада 70-літній ювілей. ЇЇ чудові та добрі поезії дуже подобаються маленьким читачам та їх батькам. Адже вони навчають любити свій край, мову, берегти природу, дружбі, радіти кожному дню. Пропонуємо переглянути онлайн-знайомство "Барвистий дивокрай Ніни Шмурикової" та познайомитися прекрасними творами Н. Шмурикової, які чекають на вас у бібліотеці.

Незвичайні пригоди звичайного котика

Єста Кнутсону - шведському дитячому письменнику виповнюється сьогодні 115 років. Його чудовими книгами про довірливого сіренького котика Пелле Безхвостого захоплюються не лише шведські а й українські діти. Пропонуємо переглянути book-фентезі "Незвичайні пригоди звичайного котика" та познайомитись з добрим та веселим котиком Пелле та його неймовірними пригодами. Запрошуємо до цікавого читання!

   Відео дивитись тут:   https://www.facebook.com/kpdrb1950/videos/

"Веселі, пернаті, хвостаті"

Щороку, 4 жовтня весь світ відзначає Всесвітній день захисту тварин. Сьогодні це свято відзначає свою 92-річницю і спрямоване на привернення уваги людства до прав тварин та їхнього добробуту. З нагоди цього дня, в Довжоцькому ліцеї для юних читачів бібліотеки відбувся ерудит-конкурс "Веселі, пернаті, хвостаті". Під час якого, діти змагалися в цікавих конкурсах, відгадували загадки та дізналися про велике значення тварин в природі, і що вони дуже потребують захисту від людей. Особливо зараз під час війни, коли багато тварин страждають від обстрілів.

 

 

Козацькі перегони

До бібліотечного дворика завітали маленькі козачата на козацькі перегони "Козацький дух непереможний". Діти прийняли участь у цікавих конкурсах: "Як козаки саджали картоплю", "Вуса року", "Влучний стрілець", "Козацька екіпіровка", "Разом ми сила". А ще дізнались про цікаве життя козаків, познайомились з крутезними книгами про пригоди козаків та наших Героїв-захисників України. Згадали тих, хто захищає нашу землю та пом'янули хвилиною мовчання загиблих Героїв.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Facebook
  • YouTube
logo (1).png
26841483_571875813172657_2101915817136617140_o.jpg
СВЯТА ТА ПОДІЇ
      АНОНСИ
ВЕРЕСЕНЬ.jpg
bottom of page