Довжоцька бібліотека-філія
Кам'янець-Подільської МЦБС
Книги для дорослих
2021 рік
-
Альєнде І. Жінки душі моєї / Ісабель Альєнде. – Львів : Видавництво Анетти Антоненко, 2021. – 176 с.
Велика чилійська письменниця запрошує нас супроводити її у хвилюючій мандрівці, в якій переглядає свою життєтворчість. Розповідає про дуже важливих у її житті жінок: рідних Панчіту, Паулу, літагента Кармен Бальсельс, за якими тужить; видатних письменниць, бунтарок у мистецтві
-
Бардакова Ю. Уживаймо влучно, або як уникнути найпоширеніших помилок / Юлія Бардакова. – Харків: Основа, 2021. – 144 с.
Квиток чи білет? Настоювати чи наполягати? Мішати чи заважати? Не поспішайте обирати з-поміж двох варіантів правильний, адже всі ці слова є в українській мові. Питання лише в тому, у яких випадках використовувати кожне з них?
Перед вами — візуалізований довідник, присвячений особливостям уживання деяких українських іменників, прикметників, дієслівних форм
-
Вінтерсон Д. Пристрасть / Джанет Вінтерсон. – Івано-Франківськ : Вавилонська бібліотека, 2021. – 200 с.
У цій захопливій, вишуканій книжці Європа часів наполеонівських війн стає місцем дії для зворушливого любовного роману. Анрі — наївний французький солдат, який працює на кухні Бонапарта й обожнює цього завойовника, доки його зголодніла й недужна армія не починає розпадатися
-
Гордер Ю. Помаранчева дівчинка / Юстейн Гордер. – Львів : Літопис, 2021
. – 148 с.
Ця книжка про велике кохання, яке приходить у віці Ромео і Джульєтти. Книга побудована як поетичний лист покійного батька своєму синові, книжка стає мандрівкою в часі, мандрівкою в минуле за майбутнім, за відповіддю на запитання: що є любов?
-
Дженікс С. Стисла історія Європи. Від пекла до сьогодення / Саймон Дженікс. – К. : КМ-Букс, 2021. – 384 с.
Характерною особливістю цієї книги є надзвичайно цікавий, часом не-сподіваний і свіжий погляд на історію Європи, жвава й дотепна манера викладу. Перед читачем постає частина світу, яка, з одного боку, характеризується жорстокими кризами та безперервним зіткненням самобутніх культур, а з іншого - невтомним прагненням до побудови суспільства, заснованого на одностайності громадян.
-
Зебальд В. Г. Аустерліц / Вінфрід Гео́рг Зебальд . – Київ : Комубук, 2020. – 336 с.
Цей роман або ж «прозову книжку невизначеного жанру», як називав його сам Зебальд, вирізняє не лише незвичний, лабіринтоподібний сюжет, який автор вибудовує з ретельністю павука, що плете свою павутину, а й особлива поетичність мови, яка перетворює цей твір на довжелезний вірш про пошуки втраченого дитинства.
-
Кідрук М. Бот. Гуаякільський парадокс / Макс Кідрук. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2020. – 512 с.
У минулому кращий програміст компанії «TTP», Тимур більше не здатний займатися програмуванням. Він намагається забути події п’ятирічної давнини, коли створені ним боти втілилися у плоті й перетворилися на жахливих вбивць. Але він іще не здогадується, що боти вже поширюють нову епідемію агресії в Ґуаякілі. Величезна кількість людей потрапляє до психіатричної клініки після скоєння особливо жорстоких злочинів. Усі вони малюють однакові фрактали та повторюють ім’я ТИМУР…
-
Кінг С. Що впало, те пропало : роман / Стівен Кінг. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2021. – 448 с.
Легендарного письменника вбиває божевільний фанат. Він викрадає записники літератора, які містять його новий роман, але прочитати не встигає – поліція наступає йому на п’яти. Перш ніж потрапити до поліцейських рук Моріс заховує свій скарб… Роки по тому хлопчик Піт Сауберс знаходить скриню із записниками письменника… Небезпечні пригоди розпочинаються…
-
Михайлишин І. Фуга «119» в тональності полону / Ігор Михайлишин . – К : ДІПА, 2021. – 344 с.
«Фуга 119» — книга про ворожий полон, куди потрапили добровольці батальйону «Донбас» після боїв у місті Іловайськ. Реальність, яку неможливо передати традиційними формами написання. Переосмислення та пошук нового привів автора до застосування принципу побудови фуги — поліфонічного музичного твору
-
О’Коннор Д. Зоря до морів / Джозеф О’Коннор . –Львів : Астролябія, 2021. – 608 с.
Iсторико-кримінальний роман, світовий бестселер, який здобув чимало премій і нагород. Сюжет його розгортається важкої зими 1847 року, коли пасажирський корабель «Зоря морів» відплив до Нью-Йорка з Ірландії, яку роздирали беззаконня і жахливий голод.